LightCON uruchamia stronę ze zwiastunem nowej gry mobilnej „Rise of Stars (ROS)”

LightCON uruchamia stronę ze zwiastunem nowej gry mobilnej „Rise of Stars (ROS)” ROS to nowa mobilna gra strategiczna z gatunku SF, zawierająca misternie zaprojektowane wojenne statki kosmiczne i planety znajdujące się w bezkresnym wszechświecie. Z hasłem „Gra 4x blockchain dla największego zdobywcy”, strona ze zwiastunem została stworzona w celu umożliwienia użytkownikom doświadczenia atmosfery ROS oraz zapoznania się z koncepcją gry i reprezentatywnymi materiałami wizualnymi. ROS będzie polegać na budowie systemu dla graczy, którzy zyskają możliwość zdobywania tokenów w grze poprzez wydobywanie zasobów naturalnych planet. Światowa premiera planowana jest na 1. kwartał 2022 r.

SEONGNAM, Korea Południowa--(BUSINESS WIRE)--lis 25, 2021--

Zwiastun „Rise of Stars (ROS)”, nowej gry mobilnej, która jest opracowywana przez spółkę LightCON, podmiot zależny WEMADE MAX (dyrektorzy generalni: Hyunguk Chang, Gilhyung Lee) (KOSDAQ: 101730), od dzisiaj dostępny jest na całym świecie za pośrednictwem nowej strony internetowej.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20211125006266/pl/

LightCON uruchamia stronę ze zwiastunem nowej gry mobilnej „Rise of Stars (ROS)” ROS to nowa mobilna gra strategiczna z gatunku SF, zawierająca misternie zaprojektowane wojenne statki kosmiczne i planety znajdujące się w bezkresnym wszechświecie. Z hasłem „Gra 4x blockchain dla największego zdobywcy”, strona ze zwiastunem została stworzona w celu umożliwienia użytkownikom doświadczenia atmosfery ROS oraz zapoznania się z koncepcją gry i reprezentatywnymi materiałami wizualnymi. ROS będzie polegać na budowie systemu dla graczy, którzy zyskają możliwość zdobywania tokenów w grze poprzez wydobywanie zasobów naturalnych planet. Światowa premiera planowana jest na 1. kwartał 2022 r. (Grafika: Business Wire)

Z hasłem „Gra 4x blockchain dla największego zdobywcy”, strona ze zwiastunem została stworzona w celu umożliwienia użytkownikom doświadczenia atmosfery ROS i zapoznania się z koncepcją gry i reprezentatywnymi materiałami wizualnymi.

ROS to nowa mobilna gra strategiczna z gatunku SF, zawierająca misternie zaprojektowane wojenne statki kosmiczne i planety znajdujące się w bezkresnym wszechświecie.

Ma również mnóstwo elementów, które spawią graczom przyjemność, w tym możliwość poszukiwania w galaktyce planet z bogatymi zasobami naturalnymi i udział w bitwach przeciwko adwersarzom, nie wspominając o strategicznym planowaniu poszerzania strefy wpływów poprzez działania wojenne, prowadzone w czasie rzeczywistym i na szeroką skalę.

Jednocześnie ROS będzie polegać na budowie systemu dla graczy, którzy zyskają możliwość zdobywania tokenów w grze poprzez wydobywanie zasobów naturalnych planet.

Dzięki zastosowaniu technologii blockchain opracowanej przez Wemade, w grze ROS wprowadzony zostanie nowy token oraz token NFT (non-fungible token) na platformie WEMIX.

Serwis ROS będzie dostępny na całym świecie pod nazwą „Rise of Stars on WEMIX”. Dokładając wszelkich starań ukierunkowanych na zapewnienie światowej premiery serwisu w pierwszym kwartale przyszłego roku, ROS systematycznie będzie publikować informacje o grze i materiały filmowe z chwilą uruchomienia strony ze zwiastunem gry.

* 'Rise of Stars' Teaser site: https://www.riseofstars.io

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

CONTACT: W imieniu LightCON

Wemade Co., Ltd.

Young Ahn

tel. +82-2-3709-2065

e-mail:ay2000@wemade.com

KEYWORD: ASIA PACIFIC SOUTH KOREA

INDUSTRY KEYWORD: ENTERTAINMENT TECHNOLOGY ONLINE MOBILE ENTERTAINMENT MOBILE/WIRELESS SOFTWARE ELECTRONIC GAMES

SOURCE: LightCON

Copyright Business Wire 2021.

PUB: 11/25/2021 09:00 PM/DISC: 11/25/2021 09:02 PM

Copyright Business Wire 2021.

Recommended for you

(0) comments

Welcome to the discussion.

Real Names required. No pseudonyms or partial names allowed. Stand behind what you post.
Keep it Clean. Please avoid obscene, vulgar, lewd, racist or sexually-oriented language.
Don't Threaten. Threats of harming another person will not be tolerated.
Be Truthful. Don't knowingly lie about anyone or anything.
Be Nice. No racism, sexism or any sort of -ism that is degrading to another person.
Be Proactive. Use the 'Report' link on each comment to let us know of abusive posts.

Thank you for reading!

Please log in, or sign up for a new account and purchase a subscription to read or post comments.